Kontakt


Jeśli masz jakiekolwiek propozycje lub pytania, napisz do mnie e-maila:

lub zgłoś się na gadu:

5430803

6 komentarzy:

 1. Co mam zrobic żeby się zapisać na listę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej to wejść do zakładki o tytule: "zapisy na spotkanie" (zmieniłam jej tytuł, aby była bardziej widoczna) i podać potrzebne dane :)

   Usuń
 2. czy jest możliwość spotkania się np: w GOŚCINIE? pow Kołobrzeski myśle że było by sporo chętnych. pani prace są super:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dopisuję na listę "zapisy na spotkania" i czekamy na jeszcze cztery chętne osoby :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedząc jeszcze nic o robótkowych spotkaniach we wrześniu ubiegłego roku zaproponowałam mojej pani bibliotekarce na naszym osiedlu aby zorganizować spotkania czytelniczek, na których mogłybyśmy rozmawiać nie tylko o książkach. Pani Iza z radością przyklasnęła mojemu pomysłowi i pierwsze spotkanie zorganizowała w pażdzierniku 2012 r. Z początku zainteresowanie było nie wielkie ale z upływem czasu wieść rozeszła się przysłowiową pocztą pantoflową i uczestniczek zaczęło przybywać. Na spotkaniach zajmujemy się nie tylko pracami szydełkowymi ale również robieniem na drutach , decoupagem, wymieniamy przepisy kulinarne a nawet próbujemy swoich potraw, które przynosimy ze sobą. W grupie jest nam wesoło i czas bardzo szybko leci. Teraz spotykamy się co 2 tygodnie w bibliotece na osiedlu 30-lecia w Wodzisławiu Śląskim. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :)