26 września 2013

Wrocław ---> czas na organizacjęJesteście niesamowici! Znalazło się kolejne pięć osób chętnych na spotkanie w jednym miejscu. Tym razem jest to Wrocław.

Osoby z listy:
zapraszam do wypowiedzenia się nt. miejsca i czasu spotkania :)

8 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że tyle nas się zebrało. Dziewczyny, jaką datę i miejsce proponujecie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem we Wrocławiu od niedawna wiec nie wiem za bardzo gdzie można się spotkać, ale liczę na was :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno mi coś zaproponować bo nie wiem gdzie są takie fajne lokale. Jeden, który przychodzi mi do głowy to lodziarnia przy Astrze (ul. Legnicka). Tam jest bardzo dużo miejsca i siedząc gdzieś w kąciku chyba nikomu byśmy nie przeszkadzały :)) Ale może ktoś coś jeszcze zaproponuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Falanster ale został zamknięty:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Może Renoma? Tam sa kaciki z kanapami i fotelami, można posiedziec i nikomu nie przeszkadzać :). A i kawkę wypić się da! Tylko dawno tam nie byłam, mogę sprawdzić bieżącą sytuację :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam obczaiłam jest fajnie:)

  Proponuję http://czajowniawroclaw.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej dziewczyny! Jeżeli jeszcze macie ochotę się spotykać to może wpadniecie do nas na spotkanie? Nasza grupa nazywa się Kwiat Dolnośląski http://www.kwiatdolnoslaski.pl/ spotykamy się co miesiąc i chociaż większość z nas zajmuje się technikami papierowymi to wszelkie działalności rękodzielnicze są mile widziane :) Zawsze też chętnie nauczymy się czegoś nowego! Najbliższe spotkanie mamy 9 lutego. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć dziewczyny, we Wrocławiu od 2011 roku działa grupa prawelewe i spotykamy się regularnie na dziergadanie czyli dzierganie i gadanie co miesiąc w gronie prawelewe, a także na tematyczne warsztaty dziewiarskie.
  Jeśli ktoś jest chętny do przyłączenia się, to gorąco zapraszam. Wszystkie informacje są na stronie prawelewe.pl i można też śmiało napisać na adres pracowni podany na stronie.

  Tutaj u Kasi jest zawsze też informacja o naszych spotkaniach.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :)